LawetaWarszawa.pl

Laweta Warszawa i Okolice 24h

blog

ZADZWOŃ TERAZ
513 416 577

Sprowadzenie samochodu z zagranicy – co z transportem?

Co raz więcej ludzi interesuje się zakupem samochodu za granicą, gdyż takie rozwiązanie okazuje się być korzystne pod wieloma względami. Otóż samochody sprzedawane w europejskich krajach można nabyć za bardzo rozsądne kwoty, a jednocześnie można zyskać auto w całkiem niezłym stanie technicznym. Sam zakup jest prosty i bezproblemowy. Wątpliwości pojawiają się dopiero, gdy dochodzi kwestia przetransportowania samochodu do Polski. Jakie są opcje? O tym poniżej.

 

Transport samochodu zza granicy – jak to wygląda w praktyce?

 

Sprowadzenie samochodu zza granicy do Polski wymaga nieco więcej wysiłku niż w przypadku zakupu samochodu na terenie kraju. Otóż kluczową kwestią jest tutaj przetransportowanie auta w sposób bezpieczny i zgodny z prawem. Wiele samochodów nie może poruszać się samodzielnie po drogach naszego kraju, gdyż po prostu nie posiadają one jeszcze wszystkich badań czy też nie są zarejestrowane. Firmy oferujące usługi lawetą w Warszawie i okolicach oferują w związku z tym bardzo ciekawą usługę, a mianowicie przewóz nowo zakupionych samochodów na teren kraju. Jest to całkiem dobre rozwiązanie, gdyż zlecając transport auta profesjonalnej firmie zyskać można nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo. Wystarczy zlecić takie zadanie firmie, której specjalizacją jest laweta 24h w Warszawie, a cały transport i związane z nim formalności pozostają w rękach specjalistów.

 

czytaj więcej »

Awaria auta na drodze – jakie są najszybsze rozwiązania?

Wydawać by się mogło, że sprawne z pozoru auto, które nie daje żadnych oznak uszkodzenia nie może się zepsuć ot tak, nagle. Jednak w praktyce dość często zdarza się właśnie, że w najmniej odpowiednim momencie samochód odmawia posłuszeństwa. Niewielkie awarie, które jednak uniemożliwiają dalszą jazdę mogą przytrafić się nawet na środku drogi. Stąd też jak widać nie trzeba mieć od razu poważnego wypadku by móc znaleźć się w tak zwanej patowej sytuacji podczas pokonywania dowolnej trasy.

 

Co robić, gdy zauważymy awarię auta na drodze?

 

Awaria samochodu, która pojawia się w czasie jazdy stanowi dość nietypowe i niebezpieczne zdarzenie. Otóż dalsza jazda samochodem, który uległ uszkodzeniu jest zazwyczaj niemożliwa lub przynajmniej niewskazana. O ile znajdujemy się niedaleko od domu możemy oczywiście poprosić kogoś by nas odholował, a następnie samodzielnie możemy odstawić pojazd do mechanika. Jeśli jednak auto zepsuło się na drodze, a my sami nie wiemy co zrobić mamy dwa wyjścia. Pierwsze to telefon po profesjonalistę oferującego usługi lawetą w Warszawie i okolicach, a drugie samodzielna naprawa. Niestety mało kto potrafi trafnie zdiagnozować usterkę w samochodzie w efekcie czego samochód zostaje nadaj nienaprawiony mimo utraty dużej ilości czasu lub też usterka może się nawet pogłębić. Lepszym rozwiązaniem jest, więc pomoc lawety w Warszawie świadczącej usługi 24h, gdyż nad wszystkim czuwa tutaj specjalista.

 

czytaj więcej »

Co zrobić, gdy auto nie chce się uruchomić? Praktyczne porady.

Wielu kierowcom przytrafiła się z pewnością choć raz sytuacja, w której auto nie chce odpalić. Taki problem pojawia się dość często w autach wiekowych lub po prostu w okresie zimowym. Samochody niegarażowane, które są przetrzymywane na zewnątrz w dość niskich temperaturach mogą odmówić współpracy. Co zatem można zrobić w sytuacji, w której auto nie chce odpalić?

 

Samodzielna naprawa czy pomoc specjalisty?

 

Często spotkać można się z sytuacją, w której właściciel samochodu niechcącego odpalić zabiera się sam za dokonanie niezbędnych napraw. W efekcie nierzadko dochodzi do poważniejszego uszkodzenia samochodu lub też problem zostaje nierozwiązany. Stąd też lepszym, a na pewno skuteczniejszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się po pomoc do profesjonalisty. Firma oferująca usługi lawetą w Warszawie zatrudnia samych fachowców, dlatego też zlecając naprawę samochodu jednemu z nich można zyskać gwarancję szybkiego i skutecznego wyeliminowania problemu…

 

czytaj więcej »

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
0 + 3

DOCIERAMY NA MIEJSCE BŁYSKAWICZNIE!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY