LawetaWarszawa.pl

Laweta Warszawa i Okolice 24h

Dlaczego my?

ZADZWOŃ TERAZ
513 416 577

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

FLOTA NOWOCZESNYCH POJAZDÓW

Nasza firma działa już na rynku od wielu lat co pozwoliło nam zdobyć dużą wiedzę i doświadczenie. Naszym atutem jest działanie przez całą dobę co znacznie zwiększa Wasz komfort i bezpieczeństwo. Wykonujemy zlecenia na terenie całej Warszawy, ale podejmujemy się działania także w okolicznych miejscowościach. Więcej informacji – telefon pod laweta w Warszawie rozwieje wątpliwościJesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

 

Wśród oferowanych przez nas usług znaleźć można między innymi:

  • Transportu pojazdów
  • Holowania pojazdów
  • Zmiany koła
  • Wykonywanie drobnych napraw
  • Pomoc drogowa
  • Dowóz paliwa

 

 

skontaktuj się »

Usługi lawetą na terenie Warszawy i okolic – czym się wyróżniamy?

 

Dlaczego to właśnie nasza firma jest najbardziej godna zaufania? To proste! Posiadamy ogromne doświadczenie, zatrudniamy samych profesjonalistów, a jednocześnie oferujemy szeroki zakres usług w przystępnych cenach. Dodatkowo współpracujemy z różnymi klientami, dlatego nie ma dla nas znaczenia czy jesteś klientem indywidualnym czy też biznesowym. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a naszym priorytetem jest zadowolenie każdego kto skorzysta z naszych usług.

Oprócz podstawowej usługi holowania uszkodzonych samochodów w dowolne miejsce usługa lawetą całodobowo w Warszawie to również transportowanie samochodów nowych oraz używanych z miejsca na miejsce. Wyróżniamy się także tym, że podejmujemy się transportowania samochodów z innych krajów europejskich do Polski. Wśród naszych usług znajdziecie Państwo także możliwość uzyskania pomocy drogowej w wyniku awarii samochodu lub innych problemów. Oferujemy na przykład dowóz paliwa w dowolne miejsce, a także pomoc przy zmianie koła lub naładowaniu akumulatora.

 

 

LAWETA WARSZAWA CAŁODOBOWY - ZESPÓŁ DOŚWIADCZONYCH EKSPERTÓW

 

 

Nasza firma charakteryzuje się profesjonalizmem oraz wysoką jakością świadczonych usług. Do naszych zalet zaliczyć można:

  • sprawne działanie
  • skuteczne rozwiązywanie problemów
  • pracę przez całą dobę
  • szybki dojazd na miejsce zdarzenia

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
5 + 7

DOCIERAMY DO MIEJSCE BŁYSKAWICZNE!

Nasz punkt całodobowy laweta 24h w Warszawie czynny jest przez okrągłą dobę, dlatego bez względu na porę dnia i nocy możecie Państwo skorzystać z naszej pomocy i usług. Nie bez znaczenia jest także fakt, że oferujemy bardzo konkurencyjne warunki cenowe, a jakość naszych usług nie pozostawia nic do życzenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

 

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY