LawetaWarszawa.pl

Laweta Warszawa i Okolice 24h

FAQ

ZADZWOŃ TERAZ
513 416 577

nasza lista faq

lista najczęściej zadawanych pytań

Samochód nie chce odpalić – co robić?

Twoje auto nie chce odpalić? To może być rozładowany akumulator. W takiej sytuacji nie zwlekaj tylko dzwoń po naszą ekipę! Specjalista, który przyjedzie na miejsce zajmie się Twoim autem, a już po krótkiej chwili Twój samochód będzie gotowy do wyruszenia w trasę. Wystarczy, że nasz pracownik naładuje Twój akumulator lub w razie potrzeby wymieni go na nowy.

Ile czasu zajmuje dojazd na miejsce zdarzenia?

Zawsze staramy się dojechać na miejsce zdarzenia najszybciej jak jest to możliwe. Oczywiście na czas wpływają różne czynniki takie jak zakorkowane ulice jednak najczęściej zajmuje nam to kilkanaście minut lub nieco dłużej. Dużo zależy także od położenia miejsca, w którym wydarzyła się awaria lub wypadek.

Czy auta są holowane do wybranego warsztatu?

Jeżeli zlecisz nam odholowanie samochodu do wybranego przez siebie warsztatu to właśnie tam przetransportujemy Twoje auto z miejsca zdarzenia. Możemy oczywiście zaproponować także nasz profesjonalny punkt mechaniczny, ale decyzja należy tutaj do Ciebie. Bez względu na odległość możemy odholować pojazd do dowolnego warsztatu na terenie Warszawy i okolic.

Miałem nagłą awarię na drodze czy mogę liczyć na pomoc?

Jeżeli Twoje auto stanęło na środku drogi i nie chce odpalić możesz liczyć na naszą natychmiastową pomoc. Wystarczy jeden telefon, a na miejsce wysyłamy specjalistę, który wykona swoje zadanie jak najszybciej się da. Wykonujemy drobne naprawy na drogach, dlatego nawet jeśli auto zepsuło się nagle na środku ulicy – dla nas to nie żaden problem.

Kiedy można zamówić pomoc drogową?

Nasza firma działa przez całą dobę, dlatego nie ma znaczenia o której godzinie napotkasz na problem z autem. Bez względu na to czy jest dzień czy noc czekamy na Twój telefon i ruszamy do akcji. Nasz punkt jest czynny całodobowo, więc wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a na miejsce wyślemy natychmiast profesjonalną ekipę.

Jak zamówić usługę transportu auta zza granicy?

Jeżeli chcesz, żeby nasza firma zajęła się bezpiecznym transportem Twojego auta z kraju europejskiego wystarczy, że zgłosisz taką chęć naszemu konsultantowi. Po ustaleniu szczegółów zaoferujemy ci koszt, a także dodatkowe opcje. Możesz skontaktować się z nami również poprzez e-mail, w którym powinieneś umieścić wszelkie szczegóły na temat zlecenia.

Jakie są ceny usług?

Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki cenowe. To jaki koszt poniesiesz zależne jest od rodzaju awarii oraz miejsca zdarzenia. Działamy na terenie Warszawy i okolic, dlatego liczą się kilometry, które musimy pokonań. Dodatkowo na cenę ma także wpływ rodzaj usterki czy też koniecznych do wykonania czynności. Zróżnicowany jest także koszt holowania – zależy od tego, gdzie mamy odholować auto.

Jak zamówić usługę holowania auta?

Wystarczy po prostu wybrać nasz numer telefonu, który można znaleźć między innymi na stronie internetowej, a już po chwili nasza obsługa zajmie się rozwiązaniem problemu. Po wysłuchaniu szczegółów zdarzenia na miejsce zostanie wysłany nasz pracownik, który specjalizuje się w danej dziedzinie. Można skontaktować się z nami także przez pocztę e-mail.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
3 + 1

masz jakieś sugestie do faq? napisz do nas

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY