LawetaWarszawa.pl

Laweta Warszawa i Okolice 24h

Firma

ZADZWOŃ TERAZ
513 416 577

KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Doświadczenie – to nasz atut!

 

Lawety to nasza specjalność! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług pomocy drogowej na terenie miasta Warszawa oraz okolic. To, co nas wyróżnia na tle innych to długie lata doświadczeń w tej dziedzinie, w czasie których udało nam się nieść pomoc niezliczonej ilości kierowców w potrzebie. Każda jedna sytuacja drogowa jest inna, dlatego i my podchodzimy indywidualnie do każdego wezwania – a nasi Klienci to doceniają, bo wiedzą iż nigdy nie zostaną na przysłowiowym „lodzie”.

 

 

Lubimy podkreślać wieloletnie doświadczenie w tym fachu, bo wiemy iż jeśli chodzi o sprawne usługi holowania czy inne z zakresu pomocy drogowej to właśnie wiedza praktyczna i teoretyczna zdobywana latami ma wpływ na szybkość i jakość udzielanego wsparcia.

 

 

skontaktuj się »

Z naszej strony każdy może liczyć właśnie na takie profesjonalne usługi w następującym zakresie:

 

  • lawetowanie
  • transport pojazdów
  • holowanie pojazdów
  • dowóz paliwa
  • awaryjna wymiana przebitej opony
  • drobne naprawy na trasie
  • awaryjne otwieranie samochodów

 

 

Pomoc drogowa 24h – jesteśmy do dyspozycji

 

 

Jak widać, nasze usługi na terenie Warszawy i okolic są dość szerokie, a zatem jak najbardziej kompleksowe. Bez względu na to czy chodzi o usunięcie drobnej awarii czy holowanie pojazdów – zawsze maksymalnie przykładamy się do jak najlepszego wywiązania się z zadania, które zostaje powierzone w nasze ręce. To dlatego cieszymy się szerokim gronem lojalnych Klientów, którzy dzwonią właśnie do nas, gdy potrzebują pomocy, jak również polecają nas innym jako sprawdzoną firmę.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
4 + 3

Warszawska laweta 24h - dostępność przez całą dobę

Naszym celem jest nie tylko wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, ale nawet te oczekiwania przekraczać – dlatego nasza oferta w Warszawie jest równocześnie tak bogata, jak specjalistyczna. Każdą z powyższych usług bez najmniejszego problemu zapewniamy, dzięki posiadaniu wysokiej klasy, dużej floty pojazdów, a przede wszystkim dzięki naszym pracownikom – specjalistom, którzy radzą sobie w każdej, nawet najbardziej skomplikowanej sytuacji.

 

Zainteresowała Państwa nasza usługa pomocy drogowej w Warszawie? Warto zapisać sobie nasz numer!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY