LawetaWarszawa.pl

Laweta Warszawa i Okolice 24h

Drobne naprawy na drodze

ZADZWOŃ TERAZ
513 416 577

Drobne naprawy na drodze

POMOCY DROGOWEJ W warszawie i okolicach

Pojazdy, którymi poruszamy się codziennie po drogach mogą odmówić posłuszeństwa w każdym momencie, a zwłaszcza tym najmniej odpowiednim. Uszkodzone koło, zatrzaśnięte drzwi, zepsute światła czy znacznie poważniejsze usterki – to wszystko uniemożliwia dalsze bezpieczne poruszanie się po drodze. W takich chwilach nasze usługi okazują się być niezastąpione. To właśnie nasza usługa lawetą w Warszawie wykazuje się bowiem bardzo szybkim i skutecznym działaniem. Otóż wśród naszych usług znaleźć możecie Państwo nie tylko opcję holowania i transportowania aut, ale także zajmujemy się wykonywaniem drobnych napraw na drodze.

 

  • Przebicie opony i konieczność jej wymiany;
  • Przegrzanie chłodnicy i unieruchomienie silnika;
  • Brak paliwa;
  • Świecenie krytycznej kontrolki bezpieczeństwa;
  • Awaria systemów bezpieczeństwa (zwłaszcza elektronicznych).
  • Rozładowanie akumulatora (najczęściej przy niskiej temperaturze lub zostawieniu w aucie na dłużej włączonych wszystkich systemów elektrycznych);

skontaktuj się »

Naprawy na drodze w praktyce

Nasza firma świadczy usługi przez cały dzień, dlatego laweta w Warszawie zapewnia pomoc przez 24h na dobę, bez względu na porę dnia czy też nocy. A to z kolei zapewnia Państwu pełną opiekę i komfort. Po zgłoszeniu przez klienta usterki, która pojawiła się niespodziewanie na drodze wysyłamy niezwłocznie na miejsce wykwalifikowaną osobę, która zajmuje się sprawnie rozwiązaniem problemu. Działamy naprawdę szybko i skutecznie, dlatego już po krótkim czasie możecie Państwo ruszać w dalszą trasę. Gdy awaria jest niewielka i nie wymaga wizyty u mechanika oszczędzacie w ten sposób czas i pieniądze.

 

 

Obszar działania całodobowej lawety na terenie Warszawy i okolic

 

 

Nasza firma działa na terenie Warszawy już od wielu lat, dlatego możemy poszczycić się dużym doświadczeniem i znajomością całego terenu. Swoje usługi wykonywania drobnych napraw na drodze kierujemy zarówno do mieszkańców stolicy jak też okolicznych miejscowości. Nie ma zatem znaczenia czy auto odmówiło posłuszeństwa na drogach stolicy czy też w jej okolicy. Nasza ekipa rusza z pomocą do każdego kto jej potrzebuje. Nieistotna jest także godzina, gdyż nasza firma całodobowo oferuje swoje usługi w zakresie lawety w Warszawie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
0 + 3

skontaktuj się z nami już teraz!

Lawety szybko i skutecznie

 

Dzięki temu, że jesteśmy czynni całą dobę możemy świadczyć usługę napraw na drodze przez cały czas. Nasza usługa lawetą w Warszawie to gwarancja szybkiej naprawy, a także skutecznego rozwiązania każdej usterki. Wystarczy wykonać telefon, aby się zamówić lawetę w Warszawie i się o tym przekonać.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY