LawetaWarszawa.pl

Laweta Warszawa i Okolice 24h

Holowanie samochodów

ZADZWOŃ TERAZ
513 416 577

Holowanie samochodów

POMOCY i holowanie samochodów W Warszawie

Nierzadko zdarza się sytuacja, w której auto, które dotychczas nie przysparzało żadnych problemów nagle ulega awarii na środku drogi. Co robić w takiej sytuacji? Oczywiście dzwonić po profesjonalną ekipę. Nasza firma to przedsiębiorstwo o dużym doświadczeniu, która zapewnia usługi lawetą w Warszawie na wysokim poziomie – szybkie i sprawne holowanie pojazdów to właśnie my. Oczywiście oprócz działania na terenie samej Warszawy świadczymy usługi także w jej okolicy, dlatego gdy auto popsuje się nawet poza granicami miasta zapewniamy skuteczną pomoc.

 

  • Transportu pojazdów
  • Holowania pojazdów
  • Zmiany koła
  • Drobnych napraw na drodze
  • Dowozu paliwa
  • Awaryjnego uruchamiania samochodu

 

skontaktuj się »

Holowanie zepsutych pojazdów

Swoje usługi kierujemy do wszystkich, których spotkała przykra sytuacja, a mianowicie samochód został uszkodzony. Pomagamy holować auta, które uległy awarii w czasie wypadku, ale także w innych przypadkach. Otóż nierzadko zdarza się, że samochód przestaje po prostu współpracować, a przyczyna nie jest znana. Wybierając usługę lawetą dostępną 24h na terenie Warszawy możecie Państwo liczyć na szybki dojazd na miejsce zdarzenia, a także fachową opiekę i skuteczne działanie naszej ekipy.

 

 

Ekspresowo i skutecznie - całodobowe usługi lawetą w Warszawie

 

 

Przewóz samochodów nowych.

Oprócz świadczenia pomocy w przypadku konieczności holowania uszkodzonych pojazdów oferujemy także transport samochodów nowych, które jednak nie mogą poruszać się po drodze. Przyczyn może być wiele, a my w to nie wnikamy. Dla nas najważniejsze jest przetransportować bezpiecznie samochód z jednego miejsca na drugie. Wystarczy wybrać telefon do naszej firmy by zamówić taką usługę lawety w Warszawie za korzystne pieniądze.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
5 + 9

Ekspresowo i skutecznie - całodobowe usługi lawetą w Warszawie

Holowaniem pojazdów na terenie całej Warszawy jak i jej okolic zajmujemy się od lat, dlatego możemy poszczycić się naprawdę dużym doświadczeniem. Dzięki znajomości terenu, a także profesjonalnemu podejściu działamy naprawdę skutecznie i szybko. Już po kilkunastu minutach dojeżdżamy na miejsce zdarzenia, a odholowane pojazdy przewozimy w umówione z klientem miejsce. Nasza firma, świadczy usługi lawetą w Warszawie całodobowo, dlatego też bez względu na godzinę i porę dnia oferujemy skuteczną i ekspresową pomoc.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY