LawetaWarszawa.pl

Laweta Warszawa i Okolice 24h

Transport pojazdów

ZADZWOŃ TERAZ
513 416 577

TRANSPORT POJAZDÓW

laweta całodobowo z Warszawy

Transport pojazdów, które nie są jeszcze dopuszczone do ruchu drogowego lub też po prostu nie ma potrzeby by poruszały się same wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań. Zamawianie lawety, która ma za zadanie przetransportować dany pojazd nie zawsze musi oznaczać, że auto jest zepsute i nie nadaje się do użytku. Bardzo często także wiąże się to po prostu z koniecznością przetransportowania sprawnego lub całkiem nowego pojazdu z jednego miejsca na drugie. Nasza firma służy pomocą w takich sytuacjach, a nasze usługi są skierowane do każdego zainteresowanego. Oferując usługi lawetowania w Warszawie współpracuje bowiem z klientami indywidualnymi jak też biznesowymi co oznacza, że naszymi klientami są zarówno zwyczajni klienci jak i całe firmy.

  • Jesteśmy dostępni 24 na dobę
  • Lawetowanie samochodów nowych
  • Posiadamy wysokiej jakości sprzęt
  • Fachowa i expresowa pomoc
  • Drobne naprawy na drodze
  • Awaryjne uruchamianie samochodów

skontaktuj się »

Dużą grupą naszych klientów są firmy zajmujące się sprzedażą samochodów. Otóż laweta dostępna w Warszawie przez 24h to usługa skierowana do firm, które sprowadzają samochody zza granicy w celu ich sprzedaży. Stąd też naszymi klientami mogą zostać salony samochodowe, które sprzedają zupełnie nowe auta jak też komisy z samochodami używanymi.

 

 

Lawetowanie samochodów do salonów i komisów

 

 

Cały transport jest bezpieczny i sprawny, gdyż zatrudniamy jedynie profesjonalne i doświadczone osoby. Transportujemy auta i inne pojazdy na terenie całej Polski, a nawet Europy, dlatego sprowadzenie w ten sposób pojazdu z Niemiec czy Holandii to dla nas żaden problem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
2 + 1

Pojazdy niedopuszczone do ruchu - lawetą całodobowo w Warszawie

Oprócz działania na terenie Warszawy i okolic świadczymy nasze usługi także na terenie całego kraju i Europy. Stąd też pragniemy zaoferować swoją pomoc wszystkim klientom, którzy zakupili nowe auto, które jednak nie posiada jeszcze wszystkich badań, a co za tym idzie nie jest dopuszczone do użytku. Wybierając nasz telefon do lawety w Warszawie można szybko i łatwo zapewnić sobie bezproblemowy transport samochodu, który został zakupiony zarówno na terenie Polski jak i za granicą. Holujemy pojazdy z różnych krajów europejskich.

 

Nasza laweta dostępna całodobowo na terenie Warszawy to usługa firmy godnej zaufania i chętnej do współpracy z każdym klientem.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY